Süzer Grubu E-Bülten
ARALIK 2017

Mustafa Süzer'in Aralık 2017 Mesajı

Değerli Dostlarım,

2017 yılı milletçe, geçen yılın zorlu izlerini üzerimizden attığımız bir yıl oldu. Siyasi ve ekonomik olarak hızlı bir şekilde toparlandık ve yolumuza devam ediyoruz. Göstergeler, yılı yüzde 5’i aşan bir büyümeyle kapatacağımızın işaretini veriyor.

2018 yılının çok daha hareketli bir yıl olacağına inanıyorum. Süzer Grubu olarak her zaman ülkemizin istikrarına ve potansiyeline güvendik. Bunu her defasında altını çizerek vurguladım. Grup olarak çok çalışarak, üreterek ve yatırım yaparak, ülkemizin bu zor süreci atlatmasına katkı sağladık.  

Ülkemizde ve küresel pazarlarda tüm yatırım fırsatlarını değerlendirmeye çalıştık. Ülke ekonomisinin yapı taşlarından biri olmaya devam ettik. 

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemiz için çalışmaya ve daha fazla değer yaratmaya devam edeceğiz. 

Süzer Grubu’nun başarı serüvenini e-bülten aracılığıyla adım adım sizlerle de paylaşıyoruz. Bu ayki yayınımızda da şirketlerimizin güncel proje ve çalışmalarını yansıtan birbirinden önemli haberlerimiz var. İlgiyle okuyacağınızı umuyorum…    

Bu vesileyle sizlerin, çalışma arkadaşlarımın ve tüm aile bireylerinin yeni yılının kutlar, sağlık ve başarılar dilerim. 

Sevgi ve saygılarımla,

Mustafa Süzer
Süzer Grubu Onursal Başkanı