Süzer Grubu E-Bülten
ARALIK 2017

KentBank Gelişmiş Özellikleri ile m-Kent Uygulamasını Tanıttı

KentBank Gelişmiş Özellikleri ile m-Kent Uygulamasını Tanıttı

Son yıllarda gerçekleştirdiği atılımlar sonucunda Hırvatistan’ın en hızlı büyüyen bankası olarak dikkatleri üzerine çeken KentBank, çağın dinamiklerini yakalama ve sektöre öncülük etme konusunda dijital bankacılık alanında önemli yatırımlara imza atıyor. Tamamen yenilenen internet bankacılığını (e-Kent) takiben mobil bankacılıkta, modern ve sezgisel bir hizmet olan ‘’m-Kent’’ ile piyasaya farklı bir soluk getiren Kentbank, müşterilerinin bankacılık işlemlerini dijital ortamda hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerinin yanı sıra pek çok yeni ürün ve işlem olanağı sunuyor.

Her geçen gün daha fazla kullanılan akıllı telefonlara kayıtsız kalmayan Banka, dijital dönüşümün, müşterilerin alışkanlıklarına ve beklentilerine hitap etme konusunda yeni bir sayfa açacağının bilinciyle, müşterilerine tek bir uygulama üzerinden, kişiye özel parmak izi aracılığıyla, gerek kişisel hesaplarına gerekse şirket hesaplarına erişim olanağı sağlıyor.   

Diğer bir işlevsellik ise, faiz ödemeden perakende satış noktasındaki ödemeye taksitlendirme imkânının sunulması. Banka, Hırvatistan piyasasına benzersiz özellikleri sunmaktan dolayı takdir toplamakta. 

KentBank İcra Kurulu Başkanı Ivo Bilić; "m-Kent çok modern, fonksiyonel ve sezgisel bir hizmettir. Bazı yenilikler, vatandaşlar ve işletmeler için benzersiz bir platform oluşturmaktadır. Ödemeleri taksite bölme imkânı, parmak iziyle giriş yapma, tasarruf hesapları oluşturma, 2B barkodu veya tüm ödeme makbuzunu tarama, ödeme ve diğer birçok fonksiyon m-Kent bünyesinde mevcuttur." şeklinde ifadede bulunarak m-Kent’in işlevselliğinin altını çizmiştir.  

2018 yılında KentBank piyasadaki yenilikleri yakından takip etmeyi ve dijital olarak en yenilikçi banka olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir.