Süzer Grubu E-Bülten
ARALIK 2017

EFM Tesis Yönetim Hizmetleri, Yeni Yıla Yenilenerek Giriyor

EFM Tesis Yönetim Hizmetleri, Yeni Yıla Yenilenerek Giriyor

EKO Tesis Yönetimi A.Ş. unvanını EFM Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. olarak değiştirerek, yeni yıla kurumsal kimlik revizyonuyla girmeye hazırlanıyor.

Kendini sürekli yenileyen ve daha ileriye koşan EFM, genç ve dinamik ekibine Kasım ayında Temizlik Hizmetleri Müdürü olarak Sn. Yalçın Durmuş’u dahil etmiştir. İş hayatına Ceylan Intercontinental Otelinin Housekeeping departmanında başlayan Sn. Yalçın Durmuş, sonrasında sırasıyla; Amerikan Hastanesi, Universal Hospital, Kolan Hastanesi ve Bahçelievler Medicana Hastanesinde Temizlik Müdürü unvanıyla görev yapmıştır. 

2017 yılını, hedeflerinin önünde kapatıyor olmanın mutluluğunu yaşayan EFM Tesis Hizmetleri, yılın ikinci yarısı itibariyle, Milli Savunma Üniversitesi'nde çözüm ortağı olarak 29 ayrı birimde ve tüm alanlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.  

Ayrıca, beyaz eşya ve endüstriyel cihazlar ile beş kıtada satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüten, 100 yılı aşkın bir geçmişe sahip bir dünya markası olan Alman devi Miele’nin Türkiye'deki merkezi Miele Center'a Ekim ayı itibari ile 3.000 m2 alanda yer alan her tür teknik bakım-onarım ve altyapı teknik destek hizmetlerini çözüm ortağı olarak sunmaya başlamıştır.

Yine, EFM Tesis Yönetim Hizmetleri, Apco Teknik – Altınok İş Ortaklığı taahhüdü altında devam etmekte olan İstanbul Yeni Havalimanı raylı sistem bağlantıları projesinin Göktürk istasyonunda kurulan ofis alanlarında temizlik ve destek hizmet personelleri ile Apco Teknik Kontroller firmasının çözüm ortağı olarak Ekim ayı itibari ile görev almaktadır.  

EFM ailesi, hizmetlerini en iyi şekilde sunacağı mevcut ve yeni müşterileriyle güzel bir yılı daha karşılamaya hazırdır.